Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST PACZKOMATY 24/7 ) już od 200,00 zł.

Program lojalnościowy

Zapraszamy do udziału w naszym programie Lojalnościowym.

Program jest dedykowany dla naszych stałych klientów. Warunkiem uczestnictwa w nim jest posiadanie aktywnego konto klienta.

Co otrzymasz za promocję naszego sklepu?

Uczestnicząc w programie zbierasz punkty i wymieniasz je na dowolne produkty w naszym sklepie.

Jak są naliczane punkty?

Za każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie otrzymujesz 1 punkt a każde zgromadzone w naszym sklepie 100 punktów ma równowartość 2 zł. Punkty za zakup są naliczone automatycznie w momencie zamknięcia i wysłania paczki. Status zamówienia musi być oznaczony jako zamówienie „zamknięte”. Dodatkowe 20 punktów możesz otrzymać za zapisanie się do naszego Newslettera a każda twoja opinia o produkcie będzie nagradzana dodatkowym 1 punktem. Z uwagi na dużą ilość spamu i przekierowań dołączanych do opinii o produktach - przez firmy niekoniecznie reklamowe i handlowe, ten 1 punkt za opinię zostanie dodany do Państwa konta po zaakceptowaniu przez nas Waszej opinii.

Wymiana zgromadzonych punktów.

Możecie zgromadzone punkty wymienić sami logując się na swoim koncie lub gdy okaże się to zbyt pracochłonne wystarczy napisać do nas przy kolejnym zamówieniu w „uwagach o zamówieniu” a my rozliczymy punkty na Waszym koncie i dokonamy wymiany zgromadzonych punktów na produkty. Należy tutaj pamiętać, że każde 100 pkt = 2zł.  Uwaga- Za każdy produkt wymieniony za punkty pobierzemy 2gr brutto.

Wysyłka produktów z wymiany punktów.

Wysyłki otrzymanych tą drogą produktów dokonujemy tylko i wyłącznie z kolejnym Waszym zamówieniem, o ile w chwili rozliczania punktów dany produkt jest dostępny.

do góry
Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Sas Design
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl